HAFTALIK KİRALIK DAİRELER
1-KAHVALTI FİYATA DAHİL Mİ?

Fiyatlarımız yalnızca oda fiyatıdır, kahvaltı dahil değildir. Daireleirin hepsinde mutfak ve mutfak eşyası mevcuttur. Kahvaltınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz, dışarıda yiyebilirsiniz.

2-FİYATLANDIRMA NEDEN DAİRE BAŞINA DEĞİL ?

1996 yılından beri hizmet vermekteyiz ve bu zamana kadar bir çok yöntem denemiş bulunmaktayız. Fiyatlandırma daire başına yaptığımız zamanlar oldu elbet fakat bu durum Türk müşterilerimiz tarafından suistimal edildi. Kiralayan kişi ben daireyi kiraladım istediğim kişi kadar kalır haline geldi. Balkonda yatarım, yerde yatarım, yatakta 3 kişi yatarız...Biz nasıl hersene bu tesisi daha iyi bir yer haline getirmek için binlerce lira harcıyorsak, karşılığında kaliteli ve anlayışlı müşteriler hedefliyoruz. Kaliteden ödün veremeyiz ve bu zihniyette kişileri kabul etmeyiz.Tabiki sonrasında bu insanlar çeşitli yorum sitelerine bizi kaba olarak nitelendirir. Hedefimiz her 10 kişiden 9 unu memnun etmektir ve bunu şu ana kadar başarmış durumdayız.

3-NEDEN BEBEK KABUL ETMİYORSUNUZ ?

Bebeğinizin gece 2 de ağlamayacağını ve tüm binada uyuyan insanları uykusundan kaldırmayacağını garanti edebiliyorsanız buyrun gelin.Para verdim diye kimsenin kimseyi rahatsız etmesine müsade etmeyiz.

4-ÇOCUKLARDAN NEDEN ÜCRET ALIYORSUNUZ ?

Çocukta olsa misafirlere havlu, çarşaf,pike veriliyor ve temizliği yapılıyor. 2 kişilik bir ailenin dairesinin temizliği daha kısa sürerken çocuklu bir ailenin dairesinin temizliği daha uzun sürmektedir. Su, gaz, elektirk tüketimi daha fazla olmaktadır.

5-EK YATAK VERİYOR MUSUNUZ ?

Dairelerimizde ek yatak koyacak yerimiz yoktur. 2 kişi yatakta, diğer misafirler çekyatta yatacaktır

6-FİYATLARDA İNDİRİM YAPABİLİR MİSİNİZ ?

Nakit ödemelerde ayrıca %10 indirim yapmaktayız, banka masrafları ve aracı kurumların komisyonlarını düşerek bu indirimleri sizlere sağlamaktayız.

7-YERİNİZ ŞEHİR MERKEZİNE YAKIN MI ?

Yerimiz merkeze 3 km uzaklıktadır.Marmaris merkezde gürültü var eğlence var , barlar sokağı restaurantlar ,cafeler merkezde yer almaktadır. Eğer istediğiniz eğlenmek ise bizi tercih etmeyiniz, daha önce açıkladığımız gibi dinlenmek istiyorsanız bizi tercih edin ! Şehir merkezine her 10 dakikada bir minibüs vardır ve sabah 07.00 gece yarısı 01.00 a kadar kullanabilirsiniz.

8-GRUP MÜŞTERİ KABUL EDİYOR MUSUNUZ ?

En fazla 2 tanıdık aile kabul ediyoruz, daha fazla tanıdık aile gürültü problemi yaratmaktadır.Her ailenin 2 şer çocuğu olduğunu düşünürseniz, 6 çocuk aynı yerde diğer misafirlerimiz için rahatsızlık yaratıyor. Bazen bu tüm tanıdık aile aynı dairede yemek yemeğe kalkışıyor tüm mutfak eşyaları birbirine karşıyor, gece yarısına kadar bitmek bilmeyen muhabbetleri. Uzun lafın kısası gürültü yapacaksanız lütfen paranıza kıyıp herşey dahil otellere gidiniz.

9-KENDİ PLAJINIZ VAR MI ?

Belediyeler otellerden plajı kullanmak şartı ile ciddi rakamlar talep ederler.Sizler için plaj kiralarsak bu fiyatlara konaklamanız mümkün olmaz.Denize sıfır otellerin fiyatlarına bakınız.

10-DENİZ KUM MU TAŞ MI YOSUN MU?

Denizde hepsi var sadece nasıl bir deniz istiyorsunuz bize söyleyin, sizi gideceğiniz yere yönlendirelim. Kum plaj istiyorsanız kesinlikle İncekum plajı veya kleopatra adası, deniz berrak olsun taş olsun derseniz Turunç kasabası veya çiftlik koyu , yakın bir yer ararsanız İçmeler, daha da yakın olsun isterseniz tesisimiz plaja 250 metre. Önümüzdeki plaj yosun ağırlıklı olup, taşlıktır.

11-KIZ ARKADAŞIMLA KALABİLİR MİYİM ?

18 yaşınızı doldurmuş olmanız ve kimliğinizi beyan etmeniz halinde kalabilirsiniz, evli olmanıza gerek yoktur.

12-GÜNLÜK TURLAR İÇİN YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ ?

Sadece kendi misafirlerimize özel hiç bir yerde bulamayacağınız fiyatları sunmaktayız. Daha ucuz fiyat bulabilirsiniz ama daha iyisi olmaz, hangi turun hangi kalitede geçeceğini sizin bilmeniz mümkün değildir burada bize danışabilirsiniz. Kendi tur acentamız vardır.

13-ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİNİZ VAR MIDIR ?

Erken rezervasyon yapılan oteller sizden tutarın hepsini talep eder,kredi kartına taksitte olsa tüm ücreti ödersiniz. Biz hiç bir zaman sizden tüm ücreti talep etmeyiz sadece geleceğinizden emin olmak için depozito istemekteyiz. Otogardayım 15 dakika sonra geliyorum deyipte gelmeyen yüzlerce Türk müşterimiz olmuştur. Depozito almadan rezervasyon yapmıyoruz.

14-KREDİ KARTINA TAKSİT YAPIYOR MUSUNUZ?

Otellere gecelik 5000 ₺ gibi fiyatlar öderken bize 1000 ₺ gibi fiyat ödemektesiniz. 1 haftalık tatil için otellere 35.000 ₺ gibi rakam ödüyorsunuz bir zahmet taksit yapsınlar. ETS tur üzerinden sadece açık olan odalara taksit yapabilirsiniz ve kampanyalı kartınız var ise Ets nin size tanıdığı %5 indirim ile satın alabilirsiniz.

14-HERGÜN DAİRE TEMİZLİĞİ YAPILIYOR MU?

Daire temizliğini ücret karşılığı yaptırabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorulan saçma sorular


1-BULAŞIKLARI BİZ Mİ YIKAYACAĞIZ YOKSA SİZ Mİ ?

Size özel temizlikçi tutalım siz o kadına günlük 200t ekstra para verin o sizin bulaşıklarınızı sabah akşam yıkar !

2-NEDEN EVCİL HAYVAN KABUL ETMİYORSUNUZ ?

Hayvanın tüylerini ne yapacağız ? Ya pençelerini mobilyaya geçirir çizerse, yırtarsa ? Havlar ve susmazsa ? Başka bir misafirimizi ısırırsa ?

3-DAİREYE GİRER GİRMEZ OCAK ÇALIŞIYOR MU, KLİMA ÇALIŞIYOR MU ?

Daha kullanmadan o, bu, şu çalışıyor mu diye sormak. Daire içerisinde size verdiğimiz tüm eşyalar çalışmak zorundadır, dairelerin bakımını mart ayında tamamlıyoruz.

4-HERGÜN HAVLULAR ÇARŞAFLAR NEDEN DEĞİŞMİYOR ?

Bizi lütfen 5 yıldızlı otellerle karşılaştırmayın! Sizlerden gecelik 3 bin 5 bin gibi rakamlar talep etmiyoruz! Evinizde hergün havlu çarşaf mı yıkıyor sunuz ?

5-BİZDEN HABERSİZ ODAMIZA GİRMİŞLER

Odanız nasıl temizlenecek ?

Biz bu şekilde cevap verince kaba oluyoruz, soruyu soran ?

marmaris-tekne-turu
OTEL KARŞILAŞTIRMA
 1. Apart-otel
 2. Oda kahvaltı
 3. Tam pansiyon
 4. Yarım pansiyon
 5. Herşey dahil
marmaris-tatil
MARMARİS GEZİLECEK YERLER
 1. Marmaris marina
 2. Marmaris kalesi
 3. Marmaris macera parkı
 4. Marmaris Nimara mağarası
 5. Marmaris gençlik meydanı
kaplumbağa plajı
MARMARİS ETRAFINDAKİ YERLER
 1. İncekum
 2. Kızkumu
 3. Turgut şelalesi
 4. Kleopatra Adası
 5. Selimiye-Bozburun
marmaris-tekne-turu
MARMARİS GÜNLÜK TURLAR
 1. Marmaris koyları
 2. Kaplumbağa plajı
 3. Kleopatra adası
 4. Hisarönü tekne turu
 5. Özel yat turu