Marmaris Marina

Marmaris Netsel Marina,son derece büyük, içerisinde onlarca restaurant, cafe-bar, mağaza ve dükkan bulunan yaklaşık 2 km uzunluğunda Marmaris'in merkezinde konumlanmıştır.Deniz kenarında dolaşmak,alış veriş yapmak, yiyip içmek için onlarca mekan var.Marmaris barlar sokağı gece 00.00-04.00 saatleri arasında açıktır.

Hergün tekne turları 08.30-18.00 saatlaeri arasında düzenlenmektedir.

Marmaris Kalesi

Marmaris Marina arkasında tüm Marmaris'i kuşbakışı görebilecek bir tepe üzerine konumlandırılmıştır.Hergün 08.30-19.00 saatlaeri arasında ziyaret edebilirsiniz.Kaleye çıkmadan, dar sokaklar arasında gezinmeyi ve castle barı ziyaret etmeyi unutmayın !

Giriş ücreti 14 ₺ / Müze kart geçerlidir.

Marmaris Burunucu Macera Parkı

20 bin metrekarelik alana kurulmuş olan macera parkı 2018 yılında faaliyete geçmiştir.Yetişkin, çocuk fark etmeksizin 2,5 TL giriş ücreti vardır. Gazi, engelli ve şehit yakınları ile 0-6 yaş çocuklara giriş ücretsizdir. Macera Parkı giriş ücreti 30 ₺ Lunapark ve dağ bisikleti oyun alanı 15 ₺

Marmaris Nimara Mağarası

Ada Ağzı Mevkii'nde bulunan Cennet Adası'ndaki Nimara Mağarası 1999 yılında keşfedilerek arkeolojik ve doğal sit alanı ilan edildi.Marmaris merkezden kalkan yalancıboğaz minibüslerine binerek ulaşabilirsiniz. Mağaraya çıkan patika yol üzerinden devam ederek adanın diğer tarafını görmeniz mümkün.

Marmaris Gençlik Meydanı

Marmarislilerin özel etkinliklerini kutlama yeridir. Yaz döneminde akşam saatlerinde su şovlarını izleyebilirsiniz. Festivaller, konserler, bayramlar, yılbaşı ve birçok özel etkinlik burada düzenlenmektedir

Marmaris Uzunyalı

Marmaris merkezdeki halk plajı ile Marmaris Siteler bölgesi arasındaki kısım Marmaris uzun yalı plajı olarak adlandırılır.Plaj şeridi boyunca hoteller restoran ve kafeler bulunmaktadır.Plaj boyunca yer alan şezlonglardan ücretli-ücretsiz faydalanabilirsiniz.Marmaris atlantis su parkı burada yer almaktadır.

Marmaris Kapalı Çarşı

Marmaris marinaya gelmeden 32 bin metrekarelik bir alanda yer alır.Yüzlerce dükkana ev sahipliği yapar.Aklınıza gelen her türlü eşyayı burada bulmanız mümkündür.

  1. Marmaris'te sezon Nisan ayında başlar, Kasım ayında biter
  2. Marmaris'e her sene 2 milyon yerli ve yabancı ziyaretçi gelmektedir
  3. İngiliz, Rus, Ukranya, Polonya, Almanya dan gelen turistler ilk sıradadır
  4. En pahalı aylar Temmuz ve Ağustos aylarıdır

Adres:Armutalan Mah Durmazlar Cad 125.Sok No 2 Marmaris/Muğla

Telefon:0506 716 8444 / 0252 417 35 76

Email: bpapart@gmail.com